Ogólnopolski Projekt Edukacyjny "Europa i ja"

2024-06-18

14.06.2024r. w świetlicy szkolnej odbyło się podsumowanie "Ogólnopolskiego projektu Edukacyjnego EUROPA I JA". Świetliki wraz z Koordynatorem projektu: Panią Katarzyną Biela, wspominały ich inspirującą podróż do Wielkiej Brytanii: nawiązali przyjaźń z misiem Paddingtonem, uczyli się liczyć w j. angielskim w formie zabawy, poznali postać Królowej Elżbiety II i ciekawe miejsca, które warto zobaczyć w Wielkiej Brytanii. Wysłuchali ciekawostek na ich temat, oglądając z zainteresowaniem prezentację multimedialną. Utworzyli również słowniczek obrazkowy i przyswoili słownictwo w j. angielskim z kategorii: Fruit – Owoce. Z radością bawili się w zabawy angielskie np. 'Chinese whispers' i 'Simon says'. Na zakończenie wykonanych zadań, Świetliki przesłały serdeczne pozdrowienia z naszej szkoły, dla Organizatorów projektu i Wszystkich biorących udział w projekcie!